AIB

O FIRMIE

Firma AIB jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych. Wyroby AIB to komponenty tworzące perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Uszczelniają i izolują, zapewniając komfort, ciepło oraz funkcjonalność. Wykorzystywane są w różnych gałęziach gospodarki, znajdują zastosowanie w produkcji okien i drzwi dla wiodących marek z branży stolarki budowlanej i chemii budowlanej. Misją AIB jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i dostarczanie im dokładnie takich rozwiązań, jakich potrzebują. Firma stawia nie tylko na najwyższą jakość produkowanych wyrobów, lecz również na ich prawidłowy montaż.

www.aibsc.com.pl

EKSPERT

Karol Kożuch

Inżynier Produktu

Dział Badawczo-Rozwojowy, Projektowania i Wdrożenia

tel.: +48 32 33 57 929

Email: karol.kozuch@aibsc.com.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Integra Simplex – system montażu stolarki otworowej w warstwie ocieplenia

Integra Simplex to nowoczesne rozwiązanie, opracowane we współpracy z użytkownikami i specjalistami w dziedzinie instalacji stolarki otworowej. Kompletny system umożliwia dostosowanie do każdej sytuacji montażowej – oferuje optymalną izolację termiczną i akustyczną, stabilność oraz łatwość użycia.
Podstawę systemu stanowi profil bazowy, który osadzany jest na murze i do którego odbywa się montaż stolarki. Uzupełnienie stanowią: profile przedłużające, profile podparapetowe, profile adaptacyjne, kliny podparapetowe, klej montażowy, taśma izolacyjna Integra Chrome oraz śruby montażowe.
Zalety użycia Integra Simplex to:

  • stabilność konstrukcji
  • optymalny przebieg izoterm
  • skuteczna izolacja termiczna i akustyczna
  • oszczędność czasu poświęconego na montaż

System został przetestowany wg wytycznych IFT Rosenheim M0-01/1 i M0-01/2.