Anwis

O FIRMIE

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

www.anwis.pl

EKSPERT

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Żaluzja fasadowa – system samonośny

W systemie samonośnym zastosowano specjalne wieszaki łączące skompletowaną rynnę górną z prowadnicami, na którym opiera się cały ciężar żaluzji. Jest to ważny szczegół w montażu. Żaluzja fasadowa w tym systemie montowana jest do fasady, ramy okiennej lub też do innych trwałych elementów elewacji. W prowadnicach żaluzji, zamiast tradycyjnych szczotek zastosowano specjalną wkładkę tworzywową, zwaną insertem, która pozwala łatwe wypięcie całego pakietu lamel podczas prac konserwacyjnych.