Fakro

O FIRMIE

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 ponad 20 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. FAKRO buduje komfort mieszkania na całym świecie. Oferowane przez przedsiębiorstwo okna dachowe i inne produkty, m.in. kołnierze, sterowanie elektryczne, akcesoria do okien dachowych i osłony p. słoneczne są trwałe, bezpieczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

www.fakro.pl

EKSPERT

tel.: 18 444 0 331


Email: dobrymontaz@fakro.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo z dodatkową termoizolacją

Rozwiązanie systemowe zapewniające szczelne i „ciepłe” połączenie okna z połacią dachu. Kołnierz Thermo umożliwia odprowadzenie wody deszczowej poza okno i docieplenie okien dachowych powyżej drewnianej konstrukcji dachu. Poprawia współczynnik przenikania ciepła, nawet do 15%, w zależności od typu okna. Ogranicza ryzyko powstawanie ewentualnych mostków termicznych. EHV-AT Thermo może być stosowany do wszystkich pokryć dachowych o wysokości profilu do 90 mm. Przeznaczony do wszystkich okien dachowych – drewnianych i aluminiowo-tworzywowych.

Do izolacji szczeliny między oknem a konstrukcją dachu przeznaczony jest zestaw izolacyjny XDK. Służy do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji termicznej, paroprzepuszczalnej i paroszczelnej wokół okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego XDP, kołnierza paroszczelnego oraz materiału termoizolacyjnego z naturalnej wełny owczej.