Proline

O FIRMIE

Od ponad 15 lat z pasją i zaangażowaniem pomagamy profesjonalistom w ich codziennej pracy.

O sile naszych narzędzi najlepiej świadczą wysokie oceny i zadowolenie konsumentów z produktów oznaczonych logo PROLINE.

Narzędzia z charakterem

Doskonała jakość, olbrzymia funkcjonalność, ciekawe wzornictwo i najwyższa precyzja wykonania narzędzi PROLINE sprawiają, że od lat wybierają je najlepsi fachowcy. Każdego dnia nasz sprzęt dokręca, szlifuje, wierci, łączy, podnosi, oświetla, ściska, mierzy, poziomuje, buduje i remontuje w milionach domów, warsztatów i firm wykonawczych w Polsce i blisko 30 krajach świata.

www.proline-tools.com.pl

PROPONOWANY PRODUKT

Narzędzia budowlane PROLINE

Linia obejmuje pełen asortyment narzędzi wykorzystywanych m.in. przy profesjonalnym montażu stolarki budowlanej. W jej skład wchodzą narzędzia miernicze, pistolety do pianek, wyciskacze do kartuszy, piły, młotki, łomy, łaty, poziomnice, ściski, pace, kielnie, noże, mieszadła i wiele innych. Wszystkie narzędzia charakteryzuje atrakcyjny design, doskonała ergonomia oraz najwyższa jakość wykonania.

W ofercie marki PROLINE znajdują się również profesjonalne skrzynki i torby narzędziowe, a także niezwykle praktyczne pasy monterskie z kieszeniami na narzędzia. Ich wykorzystanie w codziennej pracy znacznie ułatwia dostęp do najbardziej potrzebnego sprzętu. Wkrętarkę, młotek, miarki, szczypce czy poziomnice można zawsze mieć przy sobie, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy, aby sięgnąć po niezbędny w danym momencie przyrząd. Znacznie podnosi to komfort pracy oraz pomaga zoptymalizować czas jej wykonywania.

Srebrny Laur Konsumenta 2017 dla PROLINE

Rosnąca od lat rozpoznawalność marki PROLINE pokazuje, że restrykcyjne założenia jakościowe zostały docenione przez użytkowników. W 2015 roku narzędzia ręczne PROLINE otrzymały godło „Odkrycie Roku” w ogólnopolskim projekcie konsumenckim Laur Konsumenta. W 2016 roku głosy respondentów uplasowały PROLINE na trzecim miejscu, a w 2017 zapewniły awans na pozycję wicelidera. Jest to o tyle ważne, że w 2017 roku marka PROLINE obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na rynku. W tym czasie udało się stworzyć ofertę ponad 5000 produktów, które są bardzo dobrze dopasowane do wymagań odbiorców, są coraz częściej przez nich wybierane i polecane.