Stolbud Koronea

Stolbud Koronea jest niekwestionowanym liderem wśród producentów stolarki okiennej oraz drzwiowej w Polsce. Nieustanny rozwój asortymentu, wprowadzanie nowoczesnych technologii, zaangażowanie i profesjonalizm kadry sprawiają, że rozwiązania firmy są znane i cenione przez klientów w Polsce i za granicą.

Produkowane przez Stolbud Koronea wyroby spełniają najwyższe standardy europejskie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Powstają zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-1800.

www.stolbud.pl

EKSPERT

Augustyna Zioło

Email: augustyn.ziolo@stolbud.pl

Telefon: 515 116 171

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Drzwi z kolekcji Vittorio

Nowa kolekcja drzwi Vittorio to propozycja dla osób ceniących estetykę oraz prostotę formy. Drzwi szczególnie polecane są do nowoczesnych przestrzeni, gdzie stanowią idealne dopełnienie aranżacji wnętrza. Kolekcja dostępna jest w najmodniejszych kolorach kryjących wg palety RAL, szczególnie rekomendowana w bieli.

Panelowo-szklana konstrukcja pozwala na wykonanie drzwi w szerokościach od 60 do 100 mm, jako drzwi dwudzielne, przylgowe lub bezprzylgowe. Drzwi Vittorio to solidne rozwiązania pozwalające na zachowanie wizualnej lekkości.