Dobry produkt potrzebuje dobrego montażu. Jak dba o to firma WIŚNIOWSKI?

Dobry produkt potrzebuje dobrego montażu. Jak dba o to firma WIŚNIOWSKI?

Firma WIŚNIOWSKI od ponad 30 lat projektuje i produkuje innowacje, które na trwałe zmieniają myślenie o codziennym komforcie i bezpieczeństwie. Ważny nie jest jednak tylko produkt sam w sobie – bo każdy jego aspekt wpływa na doświadczenia i zadowolenie użytkowników. Dlatego WIŚNIOWSKI tworzy również unikalne rozwiązania dla monterów – by ich praca zawsze kończyła się pełnym sukcesem.

Dobry montaż powinien maksymalnie uwypuklić zalety produktu, wspierać komfort użytkowania, termoizolację i bezpieczeństwo. Nawet drobne niedociągnięcia mogą ostatecznie prowadzić – szczególnie w dłuższej perspektywie czasu – do sporych strat.

Co daje dobry montaż?

Właściwie zamontowana brama garażowa spełnia wszystkie deklarowane przez producenta warunki. Będzie pracowała cicho i sprawnie, gwarantując trwałość i bezpieczeństwo. Dobry montaż to również właściwa termoizolacja, a więc i wyraźne oszczędności na rachunkach. Podobnie sprawa ma się z oknami i drzwiami, które nawet po latach będę pracowały równie sprawnie i nie ochronią wnętrze przed zimowym chłodem lub letnimi upałami.

Ogrodzenie zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również odpowiednią komunikację między posesją a jej otoczeniem. Brama wjazdowa – przesuwna czy skrzydłowa – zawsze jest masywnym elementem i domownicy muszą mieć pewność, że będzie dobrze zamontowana. To zrobić może jedynie wykwalifikowany monter, który ma nie tylko doświadczenie, ale również świadomość i wiedzę o produkcie, który przyjdzie mu montować.

Niewłaściwie zamontowane ruchome elementy w każdym z tych przypadków będą szybciej się zużywać, mogą pracować nierówno lub głośno. Dlatego zawsze przed wybraniem konkretnego produktu należy sprawdzić czy jego producent przykłada wagę do dobrego montażu. Dowodem na to może być na przykład uczestniczenie w kampaniach takich jak „Dobry Montaż”.

Montaż wykonany przez przeszkolonego pracownika jest najczęściej również wymogiem dla gwarancji na dany produkt. Decyzja, by zaufać niesprawdzonemu lub nieprzeszkolonemu monterowi jest więc nie tylko potencjalnie niebezpieczna, ale może nas również sporo kosztować w przyszłości.

Jak robi to WIŚNIOWSKI?

Pracownicy firmy WIŚNIOWSKI od ponad trzech dekad dbają, by poprawiać każdy aspekt bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Jednym z przykładów takiego myślenia jest realizowana w duchu Przemysłu 4.0 produkcja made to measure. Tworzenie stolarki i ogrodzeń na każdy wymiar znacznie ułatwia dobry montaż.

Firma wciąż rozwija parametry zabudowy, udoskonala materiały i rozwiązania bezpieczeństwa tak, by bramy, okna, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI pasowały do każdego budynku i spełniały najwyższe wymagania inwestorów.

Jednym z kluczowych obszarów jest czas montażu. Firmie udało się znaleźć doskonały balans pomiędzy bezpieczeństwem, trwałością i odpowiednim tempem pracy. Dziś czas jest równie ważną walutą, co pieniądz – szybszy, ale wciąż profesjonalny montaż prowadzi więc do wymiernych oszczędności.

Centrum Szkoleniowe

Kluczem do dobrego montażu jest przede wszystkim doskonała znajomość produkty, który trafia w ręce montera. Dlatego tak ważne są szkolenie, dobrze przygotowane materiały oraz właściwie zaprojektowany sam proces montażu.

WIŚNIOWSKI od swoich początków, które miały miejsce w roku 1989, dba, by osoby odpowiedzialne za montaż właściwie wykonywały swoją pracę.

Najważniejszymi elementami tej strategii są inwestycje w centrum szkoleniowe, w którym monterzy i dystrybutorzy poznają tajniki bram, okien, drzwi i ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI. Każdego roku odpowiednie szkolenia przechodzi blisko 1000 osób, które potem wykorzystują zdobytą wiedzę w codziennej pracy.