Z „DOBRYM MONTAŻEM” wszystko pasuje

 

 

 

„DOBRY MONTAŻ” już od 5 lat angażuje uznane firmy z branży stolarki budowlanej. We wrześniu wystartowała najnowsza, szósta edycja inicjatywy, która będzie realizowana do końca maja 2020 roku. Dzięki różnorodnym działaniom, o znaczeniu fachowej instalacji okien, drzwi, osłon, bram i innych tego typu rozwiązań, usłyszą zatem kolejni odbiorcy.

Najnowsza odsłona „DOBREGO MONTAŻU” obejmuje szereg działań, w tym kampanię Public Relations. W mediach, przy wsparciu patronów medialnych, pojawią się artykuły poradnikowo-inspiracyjne, promujące sztukę dobrego montażu, skierowane do inwestorów indywidualnych oraz monterów stolarki budowlanej. Jednocześnie „DOBRY MONTAŻ” obecny jest w social media. Na profilu na Facebooku, oprócz postów o aktualnościach czy ciekawostkach branżowych, pojawią się kreatywne grafiki z Edmontem – brand hero kampanii. Ta wyjątkowa postać, utożsamiająca najlepsze cechy prawdziwego fachowca, dbającego o dobry montaż i wspierającego tych, którzy budują lub remontują dom i wybierają przy tym wyroby stolarki budowlanej.

Edmont spotkał się z pozytywnym odbiorem, dlatego będzie można z nim porozmawiać nie tylko na podczas wydarzeń branżowych, lecz także online. Zyska bowiem swój własny profil na Facebooku. Będzie m.in. aktywnie uczestniczył w rozmowach na grupach dyskusyjnych, publikował materiały związane z „DOBRY MONTAŻEM” oraz propagował zawód montera stolarki budowlanej wśród uczniów. Spotkamy go również na kanale YouTube, gdzie będzie na bieżąco komentował i udostępniał treści. Na Facebooku „DOBREGO MONTAŻU” nie może zabraknąć także atrakcji  w postaci konkursów, cieszących się dużą popularnością wśród fanów ramach poprzedniej odsłony akcji – tym razem do zdobycia będą bilety na różnorodne, emocjonujące wydarzenia.

Z myślą o fachowcach

Szósta edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ” to również działania skierowane do fachowców – monterów stolarki budowlanej. Jedną z tych aktywności jest konkurs „MONTER ROKU”, propagujący dobre praktyki montażowe i wiarygodnych specjalistów. Udział w nim mogą wziąć monterzy rekomendowanie przez Partnerów akcji, a zwycięzca, wyłoniony poprzez głosowanie na Facebooku i Jury, otrzyma atrakcyjną nagrodę. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest podczas MONTERIADY 2020 na targach BUDMA w Poznaniu.

W ramach „DOBREGO MONTAŻU” realizowane są także profesjonalne szkolenia dla działów handlowych i punktów dystrybucji Partnerów kampanii. Uczestnicy szkoleń zyskają przydatne kompetencje, pozwalające na wykorzystanie wiedzy na temat „DOBREGO MONTAŻU” w praktyce,  w codziennych kontaktach z klientami. Dzięki temu, będą mogli m.in. przekazywać konsumentom korzyści płynące z wyboru prawidłowej instalacji wyrobów, wpływając tym samym na zmniejszenie ilości reklamacji i maksymalizowanie satysfakcji użytkowników stolarki budowlanej.

Dla punktów dystrybucji przygotowany został też specjalny pakiet materiałów promocyjnych, których mogą one używać w swojej działalności – udział w szkoleniach zapewni natomiast efektywne korzystanie z tych narzędzi. Inwestorzy, którzy szukają sprawdzonych, wiarygodnych monterów i firm sprzedających wyroby stolarki budowlanej, w dalszym ciągu mogą znaleźć je w wyszukiwarce. Są tam również wyróżnione DOBRE FIRMY, czyli firmy cieszące się najlepszą opinią i najwyższym zaufaniem Partnerów kampanii.

Zapraszamy do śledzenia działań kampanii!