Drzwi wejściowe. Różnorodny wygląd, stałe właściwości systemów aluminiowych

DRZWI WEJŚCIOWE
Różnorodny wygląd, stałe właściwości systemów aluminiowych

Prezentujemy urozmaicone możliwości wykonania, jakie dają konstrukcje drzwi płaszczowych w systemach Ponzio. Już na pierwszy rzut oka podkreślają swój reprezentacyjny oraz solidny wygląd.

  

Wybierając drzwi z aluminium w systemach Ponzio, korzystamy ze wszystkich możliwości i udogodnień, jakie daje ten wyjątkowy materiał. Przede wszystkim, konstrukcje drzwiowe wykonane z aluminium są ważnym elementem w bilansie cieplnym całego budynku. Dzięki specjalnym wkładom izolacyjnym, stanowią skuteczną barierę termiczną zabezpieczającą wnętrze przed utratą ciepła. Chronią też od zewnątrz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie tylko przed wiatrem i deszczem, ale również przed nadmiernym nasłonecznieniem i mrozem. Warto wiedzieć, że w skrajnych temperaturach jedynie odpowiednia konstrukcja drzwi zapobiegnie ich odkształceniom. Jeśli więc wejście do domu jest wyeksponowane i narażone na bezpośrednie działanie bardzo wysokich lub bardzo niskich temperatur, to zastosowanie systemu drzwi z „płaszczem pływającym” Ponzio PE78NHI będzie gwarancją ich płynnego funkcjonowania w każdych warunkach atmosferycznych.
Oprócz zalet termicznych, mechanicznych i użytkowych, system drzwi płaszczowych został też opracowany z myślą o wymagających i ceniących nowoczesne wzornictwo klientach. Przeznaczony jest do wykonywania drzwi o jednolitej płaszczyźnie skrzydła drzwiowego (skrzydło zlicowane z ościeżnicą). Estetyczny wygląd zapewnia bogata paleta wzorów paneli, niewidoczne elementy konstrukcji oraz nowoczesny design.