FAKRO przeszkoliło uczniów klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”

15285016_944508612360432_6347992012929177592_n

Uczniowie klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” wzięli udział w szkoleniach przeprowadzonych przez ekspertów FAKRO. Dzięki spotkaniu, zapoznali się z ofertą produktową firmy i wykonali profesjonalny montaż okna dachowego. Szkolenia odbyły się w listopadzie 2016  roku.

Patronatem „DOBREGO MONTAŻU” objęte zostały klasy z trzech szkół zawodowych: Państwowych Szkół Budownictwa-Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich w Bytomiu, Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku i Zespołu Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu. We wszystkich tych placówkach szkolenia dla uczniów klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” przeprowadziła firma FAKRO. Poza solidną porcją wiedzy i możliwością samodzielnego montażu okna dachowego, uczniowie otrzymali również materiały edukacyjne oraz gadżety. Wysłuchali także wykładu na temat osłon przeciwsłonecznych i obejrzeli pokaz instalacji markizy zewnętrznej do okien dachowych.

W ramach funkcjonowania klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” zaplanowano również szereg innych działań realizowanych przez firmy, które włączyły się do współpracy. Przewidziano m.in. dalsze szkolenia, wyposażenie szkolnych pracowni w niezbędne materiały oraz stypendia dla najzdolniejszych uczniów.