Komplet stolarki od jednego producenta

Komplet stolarki od jednego producenta

Budowa to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Czas, kiedy stajemy w obliczu wielu decyzji – zaczynając od selekcji działek, projektów, ekip budowlanych, realizujących poszczególne etapy, na komponentach kończąc. Nowoczesny inwestor szuka rozwiązań, które zagwarantują mu spokój, jednym z nich jest wybór kompletu stolarki otworowej do domu od jednego, pewnego producenta.
Jakie są zalety takiej decyzji?

  • Spójność kolorystyczna wszystkich produktów i możliwość miksowania

Bez względu na to, czy do swojego domu inwestor wybierze okna KRISPOL PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania – np. stosując systemy aluminiowe do dużych przeszkleń, a PVC do pozostałych – może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Dobrane kolorystycznie żaluzje zewnętrzne, rolety, drzwi zewnętrzne czy brama garażowa stworzą niesamowity efekt. Tu do wyboru mamy pełną paletę dekorów i kilkadziesiąt kolorów RAL.

  • Energooszczędność

Wybór wszystkich elementów stolarki o wysokich parametrach cieplnych, daje możliwość oszczędności na rachunkach w przyszłości, kiedy dom będzie już eksploatowany przez domowników.

  • Zamówienie kompletu stolarki w jednym miejscu i dobry montaż

Zabiegany inwestor niewątpliwie doceni, że komplet stolarki może zamówić w jednym miejscu. W salonach KRISHOME klienci mogą również wybrać jeden termin dostawy na budowę. Komplet stolarki to niemała inwestycja, dlatego tak ważnym aspektem jest sam montaż. Powierzając go certyfikowanym monterom,  inwestor ma gwarancję, że jego stolarka jest w dobrych rękach.

  • Jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa

Wybór jednego producenta to także jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa, co jest ułatwieniem  podczas dokonywania corocznych przeglądów.

Na etapie podejmowania decyzji o stolarce, warto zastanowić się przede wszystkim, jakie są nasze oczekiwania, możliwości finansowe, a następnie wszystkie te wytyczne omówić z doradcą techniczno-handlowym, np. w salonie KRISHOME, gdzie można liczyć na fachową poradę. Pełną listę salonów można znaleźć na stronie: www.krispol.pl