Opłaca się być DOBRĄ FIRMĄ

 

 

Opłaca się być DOBRĄ FIRMĄ

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne jest wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy i wyróżnienie się wśród konkurencji. Takie możliwości daje obecność w prestiżowym gronie DOBRYCH FIRM – rekomendowanych w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ” punktów handlowych zajmujących się sprzedażą i montażem wyrobów stolarki budowlanej. Przynależność do tej grupy to dobry sposób na zbudowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa.

Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Konkurencja nie śpi, również w branży stolarki budowlanej. Dla działających w tym sektorze firm skuteczną promocję zapewnia uzyskanie tytułu DOBREJ FIRMY. Stoi za nim rekomendacja uznanych na rynku marek, wspierających „DOBRY MONTAŻ” w charakterze Partnerów. Tytuł DOBREJ FIRMY to dla wyróżnionego przedsiębiorstwa cały wachlarz możliwości, dzięki którym może ono wejść na jeszcze wyższy poziom biznesowy, szybciej i łatwiej dotrzeć do klientów, zdobyć ich zaufanie i lojalność.

Wyróżnij swoją firmę w sieci

W ramach organizowanej przez Związek POiD kampanii „DOBRY MONTAŻ” działa strona internetowa dobrymontaz.com, na której dostępna jest wyszukiwarka profesjonalnych punktów zajmujących się sprzedażą i montażem wyrobów stolarki budowlanej. W wynikach wyszukiwania wyróżnione są DOBRE FIRMY, jako punkty cieszące się najlepszą opinią i najwyższym zaufaniem Partnerów „DOBREGO MONTAŻU”. Obecność w wyszukiwarce ma duże znaczenie wizerunkowe, stanowi dla danej firmy prestiż i potwierdzenie wiarygodności, a jednocześnie zapewnia szeroką promocję oferowanych przez nią usług. Co więcej, inwestorzy mogą w szybki i łatwy sposób wyszukać DOBRE FIRMY zlokalizowane w ich najbliższej okolicy, mając pewność, że są to sprawdzone i rzetelne przedsiębiorstwa.

Skorzystaj z kompletu narzędzi promocyjnych

Każda z DOBRYCH FIRM ma też możliwość posługiwania się znakiem „DOBRY MONTAŻ” i może go wykorzystywać na różnych polach m.in. na swojej stronie internetowej, w kanałach social media, punktach sprzedaży czy na odzieży roboczej monterów. Otrzymuje również specjalny komplet  narzędzi promocyjnych, które może spersonalizować i stosować w codziennej pracy: spot radiowy, zestaw bannerów internetowych, Key Visual kampanii „DOBRY MONTAŻ”, materiały graficzne do brandingu samochodu, pliki produkcyjne flag „DOBRY MONTAŻ” oraz dyplom DOBREJ FIRMY.

Spot radiowy, z możliwością dogrania informacji o Partnerze i punkcie dystrybucji, można wyemitować np. w lokalnych rozgłośniach radiowych, docierając tą drogą do potencjalnych klientów. Uwagę odbiorców w Internecie przyciągną zaś bannery z charakterystyczną postacią Edmonta – dobrego montera, bohatera kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Key Visual, do którego DOBRA FIRMA może dodać swojego logo to natomiast dobry materiał jako reklama prasowa, charakterystyczny element w katalogu produktów czy też plakat zawieszony w punkcie dystrybucji. Wyróżnić przedsiębiorstwo pomoże również oznaczenie „DOBRYM MONTAŻEM” firmowego samochodu oraz ekspozycja flag z logo DOBREJ FIRMY i kampanii.

Poszerzaj kompetencje

Firmy należące do grona DOBRYCH FIRM mogą także korzystać z profesjonalnych szkoleń, organizowanych w ramach kampanii. Uczestnicy szkoleń zyskują przydatne kompetencje, pozwalające na wykorzystanie wiedzy na temat „DOBREGO MONTAŻU” w praktyce, w codziennych kontaktach z klientami oraz na efektywne stosowanie kompletu narzędzi promocyjnych. Dzięki temu, mogą m.in. przekazywać konsumentom korzyści płynące z wyboru prawidłowej instalacji wyrobów, wpływając tym samym na zmniejszenie ilości reklamacji i maksymalizowanie satysfakcji użytkowników stolarki budowlanej. A zadowolony klient to przecież dla każdej firmy najlepsza reklama.

Dołącz do grona DOBRYCH FIRM

Przedsiębiorstwa, które chcą dołączyć do grona DOBRYCH FIRM powinny zgłosić się do jednego z Partnerów kampanii „DOBRY MONTAŻ”, aby uzyskać jego rekomendację. Pod uwagę brana jest tu m.in. opinia na temat firmy oraz jej dotychczasowa współpraca z Partnerem. Wraz z uzyskaniem rekomendacji DOBRA FIRMA jest umieszczana w wyszukiwarce internetowej, jej przedstawiciele mogą brać udział w szkoleniach i używać materiałów promocyjnych ­– w pełni korzystając z przywilejów jakie daje tytuł DOBREJ FIRMY.

Każda z DOBRYCH FIRM może ponadto promować kampanię „DOBRY MONTAŻ” w ramach własnych działań komunikacyjnych i wpisać tę aktywność w swoją biznesową misję. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie bowiem przedsiębiorstwo o wysokiej kulturze biznesowej, które nie realizuje ważnych społecznie celów, przyczyniając się tym samym do poprawy komfortu życia ludności. Odpowiedzialny biznes to przecież taki, który zmienia swoje otoczenie na lepsze.