Startuje konkurs „Szybka i bezpieczna brama marki Hörmann”

aveex_bandera_for_hormann_konkurs_facebook_v2

Już 9 maja br. na fanpage’u „DOBRY MONTAŻ” rusza konkurs „Szybka i bezpieczna brama marki Hörmann”. Jego organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi, a fundatorem nagrody głównej firma Hörmann. Plebiscyt ma na celu promowanie idei profesjonalnego montażu stolarki budowalnej wśród uczestników społeczności Facebooka.

Zadanie konkursowe składa się z dwóch części. Najpierw uczestnicy muszą udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie dotyczące bram produkowanych przez firmę Hormann. Następnie
w komentarzu pod konkursowym postem w kreatywny sposób dokończyć zdanie „Dobrze zamontowana brama to…”  Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w dwóch terminach: od 9 do  14 maja oraz od 15 do 21 maja br. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 maja br.

Piątkę zwycięzców wybierze jury, w skład którego wchodzić będą przedstawiciele organizatora – Związku POiD, a także fundatora nagród – firmy Hörmann. Kapituła weźmie pod uwagę jedynie te zgłoszenia, w których odpowiedzi na konkursowe pytania padały w komentarzu pod postem. Kryterium wyboru będzie kreatywność myśli.

Nagrodą w konkursie jest pięć zestawów pierwszej pomocy dla majsterkowicza. Każdy z nich zawiera: kieszonkową latarkę (LED), metalową zwijaną miarkę, lampkę „czołówkę” PETZL oraz narzędzie wielozadaniowe.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z fanpage „DOBRY MONTAŻ”: https://www.facebook.com/dobrymontaz/