Uczniowie bytomskiej szkoły nagrodzeni!

Uczniowie bytomskiej szkoły nagrodzeni!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego jest najbardziej wyczekiwanym przez uczniów apelem. Koniec szkoły oznacza wakacje, poza tym jest to czas wręczania nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy cały rok ciężko na nie pracowali.

22 czerwca 2018 roku, w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Tradycyjnie wręczane są wówczas świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wysoką frekwencję czy osiągnięcia sportowe. W tym roku okazji do świętowania było znacznie więcej.

„Monter stolarki budowlanej – zawód z przyszłością” – taki tytuł nosi konkurs, w którym brała udział klasa funkcjonująca pod patronatem „DOBRY MONTAŻ” z PSB w Bytomiu. Film przygotowany przez uczniów tej klasy (http://dobrymontaz.com/dm_article/znamy-zwyciezce-konkursu-monter-stolarki-budowlanej-zawod-przyszloscia/) zajął pierwsze miejsce w ostatecznej kwalifikacji, za co uczniowie – właśnie podczas zakończenia roku szkolnego – otrzymali nagrodę: czek na kwotę 3 000 PLN.

Tego samego dnia troje uczniów klasy patronackiej „DOBRY MONTAŻ” otrzymało również stypendia ufundowane przez Partnerów organizowanej przez Związek POiD kampanii – firmy AIB i PORTA.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

 

Link do zwycięskiego filmu:

Znamy zwycięzcę konkursu „Monter stolarki budowlanej – zawód z przyszłością”!