Hörmann

O FIRMIE

Marka Hörmann jest symbolem i gwarancją najwyższej jakości. Ponad 80 lat doświadczenia w produkcji i ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy bram i napędów – dzięki tym niepodważalnym faktom przedsiębiorstwo zajmuje najwyższą pozycję wśród producentów bram garażowych na rynku europejskim.

Wysokiej jakości, innowacyjne produkty i rozwiązania oferowane przez firmę Hörmann zapewniają ich użytkownikom komfort obsługi, bezpieczeństwo, estetykę i najwyższe parametry termiczne. Bogata oferta firmy obejmuje: bramy garażowe i drzwi, napędy, bramy przemysłowe oraz rozwiązania z zakresu techniki przeładunku.

www.hormann.pl

EKSPERT

Dariusz Poloczek

Email: d.poloczek.war@hormann.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Bramy segmentowe LPU 42 i LPU 67 Thermo

Dobrze ocieplone bramy ze stali, idealne do ogrzewanych garaży. Zbudowane z segmentów o grubości 42 lub 67 mm z przegrodą termiczną. Wyposażone w wysokiej jakości uszczelki wargowe na łączeniach segmentów oraz w podwójną uszczelkę progową. Świetną izolacyjność cieplną obu typów bram może jeszcze podnieść specjalna ościeżnica ThermoFrame, natomiast komfort użytkowania – napęd z systemem BiSecur, a w przypadku bram LPU 42 – także drzwi przejściowe w bramie bez wystającego progu.

Oferowane w kilku rodzajach powierzchni i wzorów, w dowolnym kolorze z palety RAL.

Bramy segmentowe firmy Hörmann kilkakrotnie otrzymały Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości. Bramy LPU 42 z ozdobnymi intarsjami ze stali szlachetnej lub drewna nagrodzono także w konkursie Dobry Design 2017.

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoCarbon

Drzwi wejściowe do domów pasywnych o współczynniku przenikania ciepła UD nawet 0,47 W/(m2K). Profil skrzydła z kompozytu, aluminiowa ościeżnica, potrójne uszczelki, a w drzwiach z przeszkleniem 3- lub 4- szybowe szkło termoizolacyjne tworzą bardzo skuteczną barierę cieplną. Drzwi standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3, a opcjonalnie w klasie RC 4

Dostępne w 20 wzorach, w dowolnym kolorze z palety RAL, także w wersji XXL o wysokości do 3 m. Produkt nagrodzony został Złotym Medalem na targach Budma 2014.