Krispol

O FIRMIE

KRISPOL Sp. z o.o. jest polskim producentem, działającym na polskim rynku od ponad dwudziestu sześciu lat. Pewność wynikająca z doświadczenia, przyjemność płynąca z projektowania nowatorskich rozwiązań i satysfakcja z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci – to emocje, które towarzyszą nam od lat. Dzięki nim z niesłabnącą pasją tworzymy wyjątkowe produkty z zakresu stolarki dla domu i biznesu, łączące elegancki design z najwyższą funkcjonalnością. Gwarantujemy użytkownikom doskonałą jakość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Kompleksowe rozwiązania, jakie oferujemy Klientom, to pewność spójności stylistycznej i technologicznej wszystkich elementów stolarki, to nasza GWARANCJA SPOKOJU.

WWW.KRISPOL.PL

EKSPERT

Tomasz Kubczak

Kierownik Działu Zarządzania Produktem

tel.: 61 6398 678

Email: t.kubczak@krispol.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT


KRISPOL brama garażowa segmentowa VENTE K2 RFS 60

Najcieplejszy model bram garażowych segmentowych KRISPOL, stworzony z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Brama z panelem o grubości 60 mm posiada wzmocniony systemem uszczelnień, dopracowaną konstrukcję, podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelka nadprożową oraz dwuwargową uszczelkę boczną. Kształt łuku górnego został zaprojektowany tak, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Tutaj każdy element pracuje na jej energooszczędność. Brama VENTE K2 RFS 60 to najczęściej nagradzany produkt KRISPOL. Jest wygodna, bezproblemowa w obsłudze, niezawodna i cicha. Komfort użytkowania zapewnia dopasowana automatyka oraz system sterowania za pomocą smartfona KRISPOL Easy Access.
Wszystkie bramy segmentowe KRISPOL dostępne są w ponad 200 kolorach RAL oraz kilkudziesięciu okleinach. Dopasowanie ich do elewacji oraz charakteru budynku nie sprawi najmniejszego kłopotu.


Komplet stolarki od KRISPOL czyli gwarancja spokoju.

Komplet stolarki dla domu produkowany przez KRISPOL to inwestycja w ciepły, energooszczędny i bezpieczny dom. Firma oferuje wysokiej jakości bramy, okna, rolety i drzwi wejściowe.
Okna FEN zostały skonstruowane tak, aby wszystkie elementy pracowały na energooszczędność domu. Do kompletu z oknem oferujemy rolety zewnętrzne KALIMA, które pełnią funkcję izolacyjną oraz podnoszą komfort i bezpieczeństwo życia na co dzień. W ofercie dostępne są również żaluzje fasadowe, które oprócz osłony okna, pozwalają na sterowanie dostępem światła do pomieszczenia. Nasze drzwi SOLANO są wizytówką każdego domu. Dodatkowo wzmocnione, wyposażone w bezpieczne zamki, spełniają najwyższe parametry cieplne.
Uzupełnieniem kompletu są solidne bramy garażowe VENTE. Dostępne w wielu wzorach, wymiarach co 1mm, szerokości nawet do 6 metrów, stanowią idealne dopełnienie każdej inwestycji. Wszystkie modele stolarki KRISPOL łączą w sobie nowoczesne i bezpieczne rozwiązania oraz można je kupić w jednakowej kolorystyce. Oferta dekorów posiada kilkadziesiąt wzorów.

SafeHOME – solidna taktyka na bezpieczny dom

Firma KRISPOL i Solid Security stworzyły ofertę pozwalającą zadbać kompleksowo o ochronę domu już w trakcie budowy. SafeHOME to pakiet certyfikowanych czujników instalowanych na etapie produkcji bezpośrednio w fabryce. Dzięki temu są całkowicie niewidoczne w produktach co sprawia, że to rozwiązanie jest dużo bardziej estetyczne niż instalowanie czujek na zamontowanym produkcie. Są one gotowe do podłączenia pod dowolny system alarmowy już po montażu. Dobre okucia okienne i specjalne pakiety szybowe w oknach, wzmocnione roletami oraz bramy i drzwi z wbudowanymi czujnikami to skuteczny i praktyczny sposób na ochronę domu.
Więcej na Krispol SafeHome