Proline

O FIRMIE

Już od 20 lat z pasją i zaangażowaniem pomagamy profesjonalistom w ich codziennej pracy.

O sile naszych narzędzi najlepiej świadczą wysokie oceny i zadowolenie konsumentów z produktów oznaczonych logo PROLINE.

Narzędzia z charakterem
Doskonała jakość, szeroka funkcjonalność i najwyższa precyzja wykonania narzędzi PROLINE sprawiają, że od lat wybierają je najlepsi fachowcy. Każdego dnia nasz sprzęt dokręca, szlifuje, wierci, łączy, podnosi, oświetla, ściska, mierzy, poziomuje, buduje i remontuje w milionach domów, warsztatów i firm wykonawczych w Polsce i blisko 30 krajach świata.

www.proline-tools.com.pl

EKSPERT

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące oferty PROLINE, nasz specjalista z przyjemnością odpowie na Twoje pytania.

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Narzędzia budowlane PROLINE

Linia obejmuje pełen asortyment narzędzi wykorzystywanych m.in. przy profesjonalnym montażu stolarki budowlanej. W jej skład wchodzą narzędzia miernicze, pistolety do pianek, wyciskacze do kartuszy, piły, młotki, łomy, łaty, poziomnice, ściski, pace, kielnie, noże, mieszadła i wiele innych. Wszystkie narzędzia charakteryzuje atrakcyjny design, doskonała ergonomia oraz najwyższa jakość wykonania.

W ofercie marki PROLINE znajdują się również profesjonalne skrzynki i torby narzędziowe, a także niezwykle praktyczne pasy monterskie z kieszeniami na narzędzia. Ich wykorzystanie w codziennej pracy znacznie ułatwia dostęp do najbardziej potrzebnego sprzętu. Wkrętarkę, młotek, miarki, szczypce czy poziomnice można zawsze mieć przy sobie, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy, aby sięgnąć po niezbędny w danym momencie przyrząd. Znacznie podnosi to komfort pracy oraz pomaga zoptymalizować czas jej wykonywania.

Srebrny Laur Konsumenta 2018 dla PROLINE

Jakość i precyzja wykonania narzędzi PROLINE po raz kolejny została uznana w niezależnym plebiscycie Laur Konsumenta 2018.
Otrzymane srebrne wyróżnienie daje nam satysfakcję i podkreśla fakt, iż nasze produkty są cenione przez konsumentów za ich jakość oraz profesjonalne wykonanie, a marka PROLINE jest z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalna.  
Marka PROLINE istnieje na rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie udało nam się stworzyć ofertę ponad 5000 produktów, które są bardzo dobrze dopasowane do wymagań odbiorców oraz są coraz częściej przez nich wybierane i polecane.