Brand Hero „DOBRY MONTAŻ”

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Edmont – dobry monter stolarki budowladnej

Nazywam się Ed Montersky. W skrócie – Edmont. Jestem nowoczesnym fachowcem, monterem stolarki budowlanej, czyli wyrobów, z których na co dzień korzystacie w swoich domach: okien, drzwi, bram garażowych, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań.

Dołączyłem do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, aby wspierać jej działania i pomóc Wam w Waszych inwestycjach.

Utożsamiam najlepsze cechy dobrego montera stolarki budowlanej. Korzystam z nowoczesnych narzędzi i zaawansowanych technik montażowych, ciągle zdobywam nową wiedzę i służę fachową poradą. Wykonując swoje zadania dbam o dobre relacje z inwestorami, punktualność, schludny wygląd oraz czystość miejsca pracy. Jestem też specjalistą od technologii przyszłości.

Dbam o dobry montaż produktów oraz daję wsparcie inwestorom, którzy budują lub remontują dom i wybierają przy tym wyroby stolarki budowlanej. Doradzam najlepsze rozwiązania, tłumaczę dlaczego dobry montaż jest ważny i przedstawiam płynące z niego korzyści: komfort, ciepło, ciszę, trwałość, energooszczędność, bezpieczeństwo oraz estetykę – zgodnie z hasłem: „Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt”.

Jakość montażu stolarki budowlanej jest ważna, bo wpływa na Wasz codzienny komfort, a dobrze zainstalowany produkt bezproblemowo służy przez wiele lat. Tymczasem, w Polsce ponad połowa badanych inwestorów indywidualnych spotkała się z niefachowym montażem stolarki budowlanej – jakość prac montażowych wymaga więc poprawy! Brakuje również dobrze przygotowanych fachowców, którzy zadbają o profesjonalny montaż. W ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ” chcemy to zmienić! Nasze działania nakierowane są na poprawę jakości montażu stolarki budowlanej w Polsce.

Zobaczycie mnie na Facebooku, Instagramie, na stronach internetowych partnerów kampanii, przekazach reklamowych w prasie branżowej, w filmie promującym kampanię oraz na plakatach w dobrych punktach dystrybucji stolarki budowlanej. Byłem również obecny na MONTERIADZIE 2019 i MONTERIADZIE 2020 organizowanej podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu i na innych wydarzeniach towarzyszących kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Będę wszędzie tam, gdzie mogę posłużyć swoją fachową poradą w zakresie montażu wyrobów stolarki budowlanej i sprawić, że montaż ten będzie naprawdę dobry, a CZYSTE POWIETRZE stanie się faktem!