Buduj dom z gwarancją spokoju

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Łatwiej jest zburzyć niż zbudować – pisał w jednym ze swych dzieł Albert Camus. Budowa domu to przecież trudne zadanie, które wymaga ogromnego zaangażowania. Na każdym etapie inwestycji trzeba bowiem podejmować mnóstwo decyzji, co do których nie mamy często pewności odnośnie ich słuszności, gdyż nie jesteśmy ekspertami w dziedzinie budownictwa. Dlatego przed rozpoczęciem prac warto poszukać informacji w Internecie, zasięgnąć rady fachowców czy popytać o najnowsze technologie doradców technicznych w sklepach budowlanych. Wśród całej listy zadań, czeka nas także wybór okien, drzwi oraz bramy garażowej. Dziś dowiemy się, dlaczego opłaca się postawić na wyroby od jednego producenta.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki okienno-drzwiowej to nie tylko pełna spójność stylistyczna i technologiczna wszystkich wyrobów, lecz także gwarancja spokoju na wiele lat – tak ważna w obecnych, trudnych czasach. Mamy bowiem pewność, że zakupione produkty będą dobrze prezentowały się na tle elewacji oraz służyły nam bezawaryjnie przez długi czas. Nikt budując dom, nie myśli przecież o kolejnych pracach remontowych, gdyż są one uciążliwe dla użytkowników, a także kosztowne. Dlatego wybór okien, drzwi czy bramy garażowej powinien być przemyślany.

Kupuj okna, drzwi i bramę garażową razem!

Komplet wysokiej klasy stolarki znajdziemy w ofercie firmy KRISPOL, producenta kompleksowych, nowoczesnych produktów dla domu i przemysłu, w tym bram, okien, rolet czy drzwi. To wiarygodny i doświadczony w branży budowlanej producent, a więc mamy pewność, że oferowane przez niego produkty spełniają najwyższe standardy estetyczne i wymagania technicznie zgodnie z obowiązującym obecnie warunkami technicznymi, wprowadzonymi w 2021 roku. Z myślą o nas i przyszłych pokoleniach są one energooszczędne i ekologiczne – dbałość o czyste powietrze to aktualnie priorytet. Przedsiębiorstwo posiada wyspecjalizowaną sieć salonów stolarki KRISHOME – krishome.pl, gdzie możemy uzyskać fachową poradę w zakresie realizacji inwestycji i dobrać najlepsze dla nas rozwiązanie.

Miksuj rozwiązania, ale postaw na spójny design

Przy wyborze okien, drzwi czy bramy garażowej możemy łączyć z powodzeniem rozwiązania wykonane z PVC z tymi z aluminium, a ich design pozostanie spójny. Komplet stolarki od KRISPOL można bowiem zamówić w jednej okleinie. Ta integralność kolorów, kształtów i faktur sprzyja tworzeniu harmonijnych aranżacji – a na tym każdemu zależy. Dzięki temu bryła budynku wygląda elegancko (dom to przecież wizytówka właściciela). Budujemy więc na własnych zasadach, według swoich potrzeb i upodobań. Zyskujemy ponadto 5 lat gwarancji na taki komplet, a więc możemy spać spokojnie. W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy pod opieką profesjonalnego serwisu.

Dobry montaż to podstawa

Pamiętajmy ponadto, że zakup okien, drzwi i bramy w komplecie to nie wszystko. Aby nabyte wyroby spełniały deklarowane przez producenta funkcje, trzeba jeszcze zadbać o ich dobry montaż (np. warstwowy, nazywany „ciepłym”). Dlatego korzystajmy tylko z usług wykwalifikowanych fachowców. Dziś montaż nowoczesnej, często wielkogabarytowej stolarki otworowej jest coraz bardziej skomplikowany, nierzadko ekipa budowlana musi posiadać specjalistyczny sprzęt. W dodatku, inteligentny dom to wymagająca technologicznie inwestycja.

Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie KRISPOL na: https://krispol.pl/