Drzwi wejściowe. Różnorodny wygląd, stałe właściwości systemów aluminiowych

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

DRZWI WEJŚCIOWE
Różnorodny wygląd, stałe właściwości systemów aluminiowych

Prezentujemy urozmaicone możliwości wykonania, jakie dają konstrukcje drzwi płaszczowych w systemach Ponzio. Już na pierwszy rzut oka podkreślają swój reprezentacyjny oraz solidny wygląd.

  

Wybierając drzwi z aluminium w systemach Ponzio, korzystamy ze wszystkich możliwości i udogodnień, jakie daje ten wyjątkowy materiał. Przede wszystkim, konstrukcje drzwiowe wykonane z aluminium są ważnym elementem w bilansie cieplnym całego budynku. Dzięki specjalnym wkładom izolacyjnym, stanowią skuteczną barierę termiczną zabezpieczającą wnętrze przed utratą ciepła. Chronią też od zewnątrz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie tylko przed wiatrem i deszczem, ale również przed nadmiernym nasłonecznieniem i mrozem. Warto wiedzieć, że w skrajnych temperaturach jedynie odpowiednia konstrukcja drzwi zapobiegnie ich odkształceniom. Jeśli więc wejście do domu jest wyeksponowane i narażone na bezpośrednie działanie bardzo wysokich lub bardzo niskich temperatur, to zastosowanie systemu drzwi z „płaszczem pływającym” Ponzio PE78NHI będzie gwarancją ich płynnego funkcjonowania w każdych warunkach atmosferycznych.
Oprócz zalet termicznych, mechanicznych i użytkowych, system drzwi płaszczowych został też opracowany z myślą o wymagających i ceniących nowoczesne wzornictwo klientach. Przeznaczony jest do wykonywania drzwi o jednolitej płaszczyźnie skrzydła drzwiowego (skrzydło zlicowane z ościeżnicą). Estetyczny wygląd zapewnia bogata paleta wzorów paneli, niewidoczne elementy konstrukcji oraz nowoczesny design.