FAKRO przeszkoliło uczniów z Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

 

FAKRO przeszkoliło uczniów z Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

W ostatnim tygodniu maja uczniowie szkół branżowych, należący do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, wzięli udział w dwóch, niezależnych szkoleniach. Jedno z nich przygotowała marka FAKRO, która jest Partnerem kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Tym razem tematem e-spotkania była tematyka budowy i zastosowania okien dachowych.

Czwartkowy webinar FAKRO poprowadził Andrzej Szczygieł, Kierownik Zespołu ds. Współpracy z Wykonawcami, który na wstępie opowiedział o firmie, jej filozofii i ofercie. Następnie płynnie przeszedł do tematu webinaru i skupił się na pokazaniu budowy okna, sposobów dopasowania go do poddasza oraz najważniejszych kwestiach związanych z instalacją tego typu wyrobów. Na samym końcu e-spotkania został zaprezentowany film montażowy. Ekspert odpowiedział również na pytania uczniów.

W każdym tygodniu do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” dołączają kolejni uczniowie ze szkół branżowych. Dziś liczy ona już blisko 110 członków. Wśród nich są również przedstawiciele Związku POiD oraz Partnerzy i Ambasadorzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”, którzy tym razem występują w roli nauczycieli. Podczas wirtualnych spotkań z młodzieżą w sposób nowoczesny przekazują praktyczną wiedzę na tematy związane ze sztuką montażu produktów z branży stolarki budowlanej.