Kolejne webinarium w ramach grupy “Porozmawiajmy o DOBRY MONTAŻU”

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

 

Kolejne webinarium w ramach grupy “Porozmawiajmy o DOBRY MONTAŻU”

W ramach grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” na Facebooku „DOBRY MONTAŻ”, 20 maja odbyło się szkolenie firmy KRISPOL na temat szczelnego montażu okien PVC. Dzięki udziałowi w spotkaniu, uczniowie szkół branżowych zapoznali się z poszczególnymi etapami prac montażowych i uzyskali odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące całego procesu.

„Grupa Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” to nowoczesna platforma wymiany wiedzy na temat prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej i miejsce, gdzie reprezentanci działających w branży firm-Partnerów kampanii „DOBRY MONTAŻ” oraz profesjonalni monterzy-Ambasadorzy akcji spotykają się z adeptami sztuki montażu – uczniami szkół branżowych, a także ich nauczycielami.

W ramach realizowanych online działań eksperci firmy KRISPOL omówili przydatne dla przyszłych monterów, praktyczne zagadnienia związane z montażem okien PVC. Uczestnicy szkolenia otrzymali solidną porcję wiedzy na temat odpowiedniego przygotowania otworów montażowych, instalacji parapetu, mocowania mechanicznego stolarki i doboru kotew, uszczelnienia połączenia z wykorzystaniem piany poliuretanowej oraz obróbki okna po montażu. Nie zabrakło również niezwykle istotnych w codziennej pracy montera kwestii związanych z relacjami z klientem. Uczniowie mogli na bieżąco zadawać pytania, a dla najbardziej aktywnych KRISPOL przygotował specjalne nagrody.

To nie koniec aktywności realizowanych na grupie „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” –  w najbliższym czasie przewidziane są kolejne działania!