DOBRY MONTAŻ

– ZADBAJ O CIEPŁY DOM

to kampania społeczna Związku POiD, realizowana we współpracy z Partnerami – firmami z branży stolarki budowlanej, które są prekursorami zielonego budownictwa.

Organizator kampanii

Związek POID

Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) to największa organizacja skupiająca działających w Polsce producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Zrzeszone w organizacji firmy są elitą branży – Orłami Polskiej Stolarki. Związek POiD kreuje rozwój branży w otoczeniu liderów – rzetelnych podmiotów, które łączy profesjonalizm i wspólne cele.

Inicjatywa jest kontynuacją akcji "DOBRY MONTAŻ",

realizowanej od 2014 roku.

CEL

Akcja ma na celu edukację proekologiczną Polaków w zakresie inwestycji budowlanych – zainspiruje ich do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu.

WIEDZA

Za sprawą kampanii inwestorzy poznają zatem zalety rozwiązań produkowanych z recyklingu czy wykorzystujących energooszczędne, proekologiczne technologie. Dodatkowo, usłyszą o korzyściach dla ekologii, budżetu domowego, własnego komfortu, płynących z dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Będą mogli znaleźć profesjonalnych monterów za sprawą wyszukiwarki. Co więcej, zyskają wiedzę na temat gospodarki o obiegu zamkniętym oraz dowiedzą się o możliwości dofinansowania inwestycji w termomodernizację domu, m.in. z programów rządowych.

W obliczu rosnących kosztów energii i ogrzewania domów zimą jeszcze bardziej na znaczeniu zyskują energooszczędne rozwiązania, pozwalające na ograniczenie strat cennego ciepła z budynków. Dlatego nowa edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepły dom” podkreśla, że niezależnie od źródła ciepła, skuteczny sposób na ciepły dom i oszczędność energii stanowią: wymiana okien, drzwi zewnętrznych i bramy garażowej na energooszczędne wyroby, z dobrym montażem. Świadomie przeprowadzona termomodernizacja – z ciepłym produktami z recyklingu to czysty zysk dla nas, środowiska naturalnego i przyszłych pokoleń.