Pierwsze szkolenie online dla uczniów w nowym roku za nami!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pierwsze szkolenie online dla uczniów w nowym roku za nami!

W 2020 roku, w ramach kampanii społecznej „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zostały zrealizowane 3 webinaria dla uczniów szkół branżowych. Na tym nie koniec – młodzież ma szansę zyskać ogrom praktycznej wiedzy od ekspertów Partnerów akcji również w tym roku. Zaczęliśmy od szkolenia zorganizowanego przez firmę Winkhaus,  a przed nami jeszcze co najmniej 6 interesujących spotkań edukacyjnych. Nie możemy się doczekać, a Wy?

W czwartek, 21 stycznia br. odbyło się godzinne szkolenie online pt. „Przegląd i charakterystyka systemów okiennych Winkhaus”. Poprowadził je Karol Łaszczyński – ekspert marki Winkhaus, która jest Partnerem kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”. Wzięli w nim udział uczniowie szkół branżowych. Wykład zgromadził sporą widownię, wśród której znaleźli się również nauczyciele. W oparciu przekazywane treści mogą oni bowiem tworzyć własne konspekty lekcji, rozszerzając poszczególne zagadnienia.

Ekspert Winkhaus przedstawił uczestnikom ciekawe rozwiązania z oferty marki. Opowiedział o inteligentnych systemach okuć, nawiązał także do kwestii montażowych. Produkty zostały zaprezentowane również w sposób dynamiczny za pomocą filmów. Uczniowie dowiedzieli się, że okna z mikrowentylacją warto rekomendować klientom do zamontowania w pomieszczeniach „wilgotnych”. Młodzież przekonała się ponadto, jakie znaczenie dla komfortu życia ma wielostopniowy uchył okna. Usłyszała też o zaletach blokady obrotu klamki, blokadzie antyzatrzaskowej czy zatrzasku balkonowym. Dodatkowo, poruszone zostały kwestie zabezpieczeń antywłamaniowych.

O webinarium, inaugurującym cykl, które poprowadził ekspert Związku POiD, można przeczytać po kliknięciu w link: Vademecum – o czym monter wiedzieć powinien, zaś o pozostałych spotkaniach, zrealizowanych przez firmy SOUDAL i Krispol – Szkolenia dla uczniów nabierają tempa

Uczniowie i nauczyciele mogą wrócić do poprzednich szkoleń w dowolnym momencie, są one bowiem udostępnianie dla nich na grupie „Porozmawiajmy o dobrym montażu” na Facebooku, która jest zaprojektowana jako baza wiedzy.