Szkolenie Klimas Wkręt-met w bytomskiej szkole

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Szkolenie Klimas Wkręt-met w bytomskiej szkole

W ramach działań związanych z projektem klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”, firma Klimas Wkręt-met – Partner kampanii – przeprowadziła szkolenie z poprawnego montażu wyrobów stolarki budowlanej w różnych podłożach. Szkolenie odbyło się 19 grudnia 2017 roku w Państwowych Szkołach Budownictwa – Zespole Szkół w Bytomiu.

Dzięki zajęciom zrealizowanym przez ekspertów firmy Klimas Wkręt-met, uczniowie ze szkoły w Bytomiu mogli zapoznać się z technikami prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Zdobyli m.in. wiedzę na temat najczęściej popełnianych błędów montażowych i wykorzystania profesjonalnych wkrętów oraz łączników. Spotkanie miało interaktywny charakter – jego najaktywniejsi uczestniczy otrzymali specjalne gadżety, a do wszystkich uczniów trafiły certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Było to już drugie szkolenie przeprowadzone przez Klimas-Wkręt-met w Państwowych Szkołach Budownictwa – Zespole Szkół w Bytomiu w ramach klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”. Poprzednie spotkanie odbyło w grudniu 2016 roku.