Szkolenie KRISPOL na temat kompletu inteligentnej stolarki sterowanej ze smartfona

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

W piątek 3 marca, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepło dom”, odbyło się szkolenie online firmy KRISPOL. Ekspert KRISPOL – Marcin Garbaciak – przekazał uczniom i nauczycielom praktyczną wiedzę na temat kompletu inteligentnej stolarki sterowanej ze smartfona. Nagranie szkolenia jest dostępne na grupie „Porozmawiajmy o dobrym montażu” na Facebooku.

W ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ-Zadbaj o ciepło dom” Związek POiD wraz z Partnerami wspiera również edukację uczniów szkół branżowych kształcących się w zawodzie „monter stolarki budowlanej”, „technik montażu i automatyki stolarki budowlanej” oraz w pokrewnych profesjach. Dzięki udziału w szkoleniu online firmy KRISPOL, uczniowie i nauczyciele zyskali praktyczne informacje na temat możliwości wykorzystania systemu smart do sterowania pracą wyrobów stolarki budowlanej: rolet, bram i żaluzji, a także oświetlenia domu. Podczas szkolenia dla uczestników przygotowano też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Dla członków grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu”, którzy nie mogli uczestniczyć w szkoleniu oraz tych, którzy chcą je ponownie obejrzeć podczas lekcji, dostępne jest nagranie szkolenia KRISPOL zapraszamy do dołączenia do grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu” i obejrzenia nagrania:

https://www.facebook.com/groups/391181735133765/