Film ekspercki PROLINE dla Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Film ekspercki PROLINE dla Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”

Marka PROLINE wniosła również swój własny wkład w Grupę „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”. Przygotowała dla przyszłych monterów stolarki budowlanej pierwszy film z cyklu o narzędziach, które są przydatne podczas wykonywania prac montażowych. Co powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego profesjonalisty?

W pierwszym odcinku ekspert PROLINE opowiedział uczniom szkół branżowych, którzy należą do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, o jednym z podstawowych akcesoriów ręcznych, przydatnym przy różnego rodzaju pracach na budowie i w warsztacie. Uczniowie mogli więc przekonać się, jak funkcjonalnym narzędziem jest młotek i jaki jego model dobrać do konkretnej czynności. Pod opublikowanym filmem udostępniona została możliwość dyskusji i zadawania pytań, na które odpowie ekspert PROLINE.

Grupa „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, która powstała z inicjatywy Związku POiD, dynamicznie się rozwija. Za nami już prawie dwa miesiące działań realizowanych w jej ramach. W tym czasie uczniowie szkół branżowych, dla których ta społeczność została stworzona, mieli szansę wziąć udział w 5 e-szkoleniach o tematyce montażowej, które przygotowali dla nich przedstawiciele Związku POiD, Partnerzy i Ambasadorzy kampanii „DOBRY MONTAŻ. Na Grupie publikowane były do tej pory również filmy eksperckie oraz konkursy. Dedykowane młodzieży aktywności spotkały się z jej pozytywnym odbiorem.