Webinar Hörmann dla uczniów szkół branżowych za nami!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Webinar Hörmann dla uczniów szkół branżowych za nami!

Uczniowie szkół branżowych, należący do Grupy „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU” na Facebooku, weszli w nowy miesiąc z porządną dawką wiedzy praktycznej na temat montażu bramy garażowej. A to wszystko za sprawą szkolenia, które zorganizowała dla nich marka Hörmann, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”.

Uczestnicy webinaru, przygotowanego przez firmę Hörmann, dowiedzieli się, jakich błędów trzeba wystrzegać się przy montażu bramy garażowej. Szkolenie poprowadził Dariusz Poloczek, Kierownik Serwisu Hörmann, który opisując wybrane sytuacje posługiwał się obrazowymi schematami.  W znacznej mierze wirtualne spotkanie z uczniami miało charakter pokazowy – mogli oni zobaczyć na żywo monterów podczas pracy. Na zakończenie webinara uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, na które odpowiadał prowadzący.

E-spotkania szkoleniowe z młodzieżą, która kształci się do wykonywania zawodu „montera stolarki budowlanej”, zostały zainagurowane przez Związek POiD, w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”, tuż po zamknięciu szkół w związku z zagrożeniem koronawirusem. Tak powstała Grupa „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”, która liczy już niemal 110 członków, a wciąż dołączają do niej kolejni. W Grupie przedstawiciele Związku POiD, Ambasadorzy i eksperci Partnerów kampanii dzielą się swoją wieloletnią wiedzą z uczniami.