MONTERIADA 2017 pełna atrakcji!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Dobry montaż okien, drzwi, bram i osłon okiennych „na żywo” to nie wszystko, co oferuje MONTERIADA 2017, która odbędzie się w dniach 7-10 lutego 2017 roku na targach BUDMA. Na uczestników wydarzenia czekają również inne atrakcje, a wizyta na MONTERIADZIE 2017 będzie z pewnością pożytecznym i inspirującym przeżyciem.

Każdy, kto w dniach 7-10 lutego odwiedzi targi BUDMA, powinien przyjść na MONTERIADĘ 2017  (stoisko nr 1 w hali nr 5 targów BUDMA). Udział w niej to unikalna okazja do obejrzenie prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej i bezpośredniej rozmowy z ekspertami. Związek POiD i Partnerzy wydarzenia – wiodące firmy z branży stolarki budowlanej – przygotowały również dla odwiedzających dodatkowe atrakcje, z którymi będzie można zapoznać się już na stoisku.

W dniu 8 lutego, o godz. 16.30 na stoisku MONTERIADY 2017 odbędzie się także spotkanie prasowe, podczas którego przedstawione zostaną najnowsze dane z badań kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, w ramach których sprawdzono m.in. preferencje inwestorów w zakresie czynników wpływających na wybór stolarki budowlanej. Na spotkaniu zaprezentowane będą również bieżące działania POiD.

Podczas BUDMY 2017 Związek POiD zaangażował się też w I Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury. Podczas Forum zrealizowane zostaną ciekawe panele tematyczne, tworzone we współpracy i z udziałem przedstawicieli POiD. Wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, a jego uroczystego otwarcia dokona Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa. I Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury odbędzie się w pawilonie 11 (Iglica) targów BUDMA 2017. Uczestnictwo w nim wymaga wcześniejszej rejestracji:

https://www.budma.pl/pl/polecane_wydarzenia/i_forum_gospodarcze_budownictwa/

***

Partnerzy MONTERIADY 2017 to: AIB (system montażu okien w strefie docieplenia budynku), ALUPLAST (montaż warstwowy okna), FAKRO (markizolety), Gerda (drzwi zewnętrzne inwestycyjne), Hörmann (brama garażowa), Klimas Wkręt-met (dostawca mocowań), Lahti PRO (odzież ochronna), Porta KMI Poland (drzwi wewnętrzne i ościeżnice PORTA FAST) oraz Stanley Black&Decker (dostawca narzędzi) i Soudal (dostawca uszczelnień).