Znamy zwycięzcę konkursu „Monter stolarki budowlanej – zawód z przyszłością”!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Znamy zwycięzcę konkursu „Monter stolarki budowlanej – zawód z przyszłością”!

Dobiegł końca zorganizowany przez Związek POiD konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”. W ramach akcji, każda z klas miała za zadanie nagranie krótkiego filmu promującego zawód montera stolarki budowlanej.  

Konkurs rozpoczął się w pierwszej połowie marca 2018 roku. Każda z klas odbyła wówczas spotkanie z przedstawicielem kampanii „DOBRY MONTAŻ”, który opowiedział o idei przedsięwzięcia i przybliżył uczestnikom jego zasady. Następnie uczniowie nadsyłali przygotowane przez siebie filmy, które publikowane były na FanPage „DOBRY MONTAŻ” na Facebooku. Ostateczne wyniki ogłoszone zostały 27 kwietnia.

Zwycięski film wyłoniono w dwóch etapach. Pierwszy z nich polegał na zliczeniu ilości reakcji pod postem filmowym opublikowanym na Facebooku. Do drugiego zaangażowane zostały natomiast firmy – Partnerzy kampanii „DOBRY MONTAŻ”. Ich przedstawiciele przyznawali punkty poszczególnym filmom.

W efekcie, pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa patronacka „DOBRY MONTAŻ” z Państwowych Szkół Budownictwa – Zespołu Szkół w Bytomiu. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę pieniężną  w wysokości 3000 PLN. Serdecznie gratulujemy wygranej!

 

Zwycięski film: