Yawal

O FIRMIE

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 25 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian osłonowych i działowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych. Wymagania stawiane współczesnej architekturze bardzo szybko ulegają zmianie, dlatego oprócz standardowej gamy systemów aluminiowych znajdujących się w katalogu firmy, Yawal S.A. oferuje również możliwość tworzenia na zamówienie unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych przeznaczonych do implementacji zarówno w budownictwie komercyjnym, przemysłowym, jak i mieszkaniowym. Dzięki realizacji całego procesu produkcyjnego w ramach Grupy Yawal przedsiębiorstwo cechuje pełna niezależność oraz elastyczność rynkowa.

www.yawal.com

EKSPERT

Stanisław Siedlak
Kierownik działu konstrukcyjno-projektowego

Email: s.siedlak@yawal.com

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Drzwi panelowe TM 77HI Prestige

Drzwi panelowe TM 77HI Prestige charakteryzują się dużą stabilnością i odpornością na odkształcenia nawet w przypadku oddziaływania niekorzystnych warunków atmosferycznych. System pozwala na wykonanie skrzydeł w jednej płaszczyźnie w stosunku do ościeżnicy (niewidoczny profil skrzydła) lub jednostronnie zlicowanych. Drzwi Yawal Prestige cechują doskonałe właściwości cieplne. Dzięki przyjaznej dla środowiska, złożonej konstrukcji zatrzymują ciepło wewnątrz domu w czasie zimy, równocześnie zapewniając przyjemny chłód latem, co przekłada się na obniżenie kosztów ponoszonych na ogrzewanie czy klimatyzację. Maksymalne gabaryty drzwi wynoszą: 1300 mm szer. i 2600 mm wys. System drzwi panelowych jest kompatybilny z systemem okiennym TM 77HI, co umożliwia stworzenie konstrukcji w różnych konfiguracjach.

Okna na bazie TM 77HI

Powstające z aluminium drzwi i okna Yawal idealnie sprawdzają się w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym, a bogata gama kolorów palety RAL, zdobień i akcesoriów pozwala na ich dopasowanie zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego stylu architektonicznego.

Okna zbudowane na bazie TM 77HI to bezpieczne i innowacyjne konstrukcje pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą oraz bezpieczeństwa. Rolę izolacji termicznej spełniają dedykowane do systemu komorowe izolatory termiczne wraz z wypełnieniem. Istnieje możliwość wykonania okien i drzwi balkonowych z niskim progiem. Dopuszczalne gabaryty skrzydła okna wynoszą: 1600 mm – szer., 2700 mm – wys.