Oknaaluminiowe.pl

O FIRMIE

Oknaaluminiowe.pl to ogólnopolska, specjalistyczna sieć sprzedaży przeznaczona do obsługi klienta indywidualnego w zakresie aluminiowych rozwiązań dla domu, która skupia wiodących na rynku aluminium producentów, serwisantów i montażystów.

W każdym salonie sieci oknaaluminiowe.pl klienci otrzymają kompleksową ofertę wyposażenia domu w wykonane z aluminium: okna, drzwi wejściowe i tarasowe, ogrody zimowe, parapety, osłony okienne, elewacje oraz inne konstrukcje, które składają się na wymarzony dom. Zespół profesjonalnie przeszkolonych Doradców zajmuje się przygotowywaniem dla każdego klienta indywidualnej propozycji stolarki otworowej, uwzględniając jego potrzeby i styl architektoniczny zaprojektowanego budynku.

Obsługa klienta w ramach sieci Oknaaluminiowe.pl obejmuje wszystkie etapy współpracy, poczynając od dokonania pomiarów, przez doradztwo w zakresie zakupu, po montaż i serwis posprzedażowy. Opieka nad klientem nie kończy się więc z chwilą montażu zakupionej stolarki otworowej. Wszystkie produkty nabyte w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży objęte są trzyletnią gwarancją, potwierdzoną za pomocą karty gwarancyjnej. Dodatkową korzyścią wynikającą z nabycia produktów za pośrednictwem punktów Oknaaluminiowe.pl jest możliwość przedłużenia uzyskanej gwarancji nawet do 6 lat! Wystarczy tylko umówić się raz w roku z Autoryzowanym Monterem sieci na płatny, okresowy przegląd.

www.oknaaluminiowe.pl

EKSPERT

Stanisław Siedlak
Kierownik działu konstrukcyjno-projektowego

Email: s.siedlak@yawal.com

SKONTAKTUJ SIĘ

PROPONOWANY PRODUKT

Drzwi panelowe TM 77HI Prestige

Drzwi panelowe TM 77HI Prestige charakteryzują się dużą stabilnością i odpornością na odkształcenia nawet w przypadku oddziaływania niekorzystnych warunków atmosferycznych. System pozwala na wykonanie skrzydeł w jednej płaszczyźnie w stosunku do ościeżnicy (niewidoczny profil skrzydła) lub jednostronnie zlicowanych. Drzwi Yawal Prestige cechują doskonałe właściwości cieplne. Dzięki przyjaznej dla środowiska, złożonej konstrukcji zatrzymują ciepło wewnątrz domu w czasie zimy, równocześnie zapewniając przyjemny chłód latem, co przekłada się na obniżenie kosztów ponoszonych na ogrzewanie czy klimatyzację. Maksymalne gabaryty drzwi wynoszą: 1300 mm szer. i 2600 mm wys. System drzwi panelowych jest kompatybilny z systemem okiennym TM 77HI, co umożliwia stworzenie konstrukcji w różnych konfiguracjach.

Okna na bazie TM 77HI

Powstające z aluminium drzwi i okna Yawal idealnie sprawdzają się w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym, a bogata gama kolorów palety RAL, zdobień i akcesoriów pozwala na ich dopasowanie zarówno do nowoczesnego, jak i tradycyjnego stylu architektonicznego.

Okna zbudowane na bazie TM 77HI to bezpieczne i innowacyjne konstrukcje pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą oraz bezpieczeństwa. Rolę izolacji termicznej spełniają dedykowane do systemu komorowe izolatory termiczne wraz z wypełnieniem. Istnieje możliwość wykonania okien i drzwi balkonowych z niskim progiem. Dopuszczalne gabaryty skrzydła okna wynoszą: 1600 mm – szer., 2700 mm – wys.